Türkiye’nin 81 il ve 160 ilçesindeki Oda ve Borsalar ile birlikte enflasyonla mücadeleye İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasından da tam destek geldiğini belirten Başkan Levent Hakkı Yılmaz İskenderun ve bölgesinde faaliyet gösteren Firmaların da bu  kampanyaya destek olmasının beklendiğini ifade ederek “Enflasyonla mücadele programı çerçevesinde ülke genelinde ‘İndirim Kampanyası’  başlatıldı. Bu çerçevede indirim uygulaması gerçekleştiren  üyelerimiz tespit edilerek TOBB’a bildirilecek ve bu kampanya 3 ay sürecektir. Enflasyonla   top yekûn mücadele Varız en az yüzde 10 indirim’ kampanyası sonunda ise  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde düzenlenecek ödül töreninde firmalarımız ödül alacaklardır. Üyelerimizi bun indirim kampanyasına destek olmaya çağırıyoruz” dedi.

 

ENFLASYONLA MÜCADELEDE BİRLİK OLUNMALI...

Enflasyonla mücadele,hep birlikte  yapılması gereken bir  mücadele olduğunu  Türkiye’de Bir defa daha topyekün İktisadi mücadele başlatıldığını ‘Enflasyonla Top yekûn mücadele Varız en az yüzde 10 indirim’ kampanyası’ na destek olunması için işletmelere çağrıda bulunan Başkan Yılmaz“İTSO olarak bizlerin de tam destek verdiği  Enflasyonla mücadele, aynı zamanda işsizlikle, yüksek faizle ve artan girdi maliyetleriyle mücadeledir. Türk özel sektörü bu kampanya ile devletimizle birlikte topyekûn bir duruş sergileyecek, elini taşın altına koyacaktır” diye konuştu. 

 

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz açıklamasının devamında ise şu görüşlere yer verdi: “İskenderun ve bölge sanayici, iş adamları ve esnaflara çağrıda bulunuyoruz. Enflasyonla mücadele, hep birlikte yapılması gereken bir mücadeledir. Türkiye’de bir defa daha Devlet-Millet birlikteliğiyle topyekûn bir iktisadi mücadele başlatılmıştır. ‘Enflasyonla Top yekûn mücadele Varız en az yüzde 10 indirim’ kampanyası’ na destek olunması için işletmelere çağrıda bulunuyoruz. Bu çağrımıza en üst düzeyde destek bekliyoruz. İTSO olarak bizlerin de tam destek verdiği  Enflasyonla mücadele, aynı zamanda işsizlikle, yüksek faizle ve artan girdi maliyetleriyle mücadeledir. Türk özel sektörü bu kampanya ile devletimizle birlikte topyekûn bir duruş sergileyecek, elini taşın altına koyacaktır.”