Gassap Kuran ilk olarak  Anıl Grup yönetim Kurulu  Başkanı Şekip Abacı’yı iş yerinde ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulundu. Bölgedeki ekonomik ve istihdama sağladıkları katkılardan dolayı Başkan Abacı’ya teşekkür eden Gassan Kuran her fırsatta oda üyelerini ziyaret ettiklerin ifade etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile belirten Abacı, İTSO yönetimine teşekkür etti.

 

Gassap Kuran daha sonra AKA süpermarket İşletmecisi Tuncer Aka’yı ziyaret ederek Enflesyonla topyekün mücadelede varız kampanyasına %10 indirim sağladıkları için teşekkür etti.Aka ise; İTSO yönetimine teşekkür etti.

 

Ziyaretlerine İkram şekerleme ve Temizel Şarküteri ile devam eden Gassan Kuran Temizel Şarküteri İşletme sahibi Yahya Eryılmaz ve İkram Şekerleme sahibi A.Ercüment Bilgin’e çalışmalarında başarılar dileyerek İTSO  olarak her zaman  destekçileri olduklarını belirterek işletme sahiplerine bayrak hediye etti.Yahya Eryılmaz ve A. Ercüment Bilgin’de kendilerine hediye edilen bayraktan dolayı büyük gurur duyduklarını, İTSO’dan memnun olduklarını ,her zaman cep telefonu, internet, mail yoluyla kendilerini  bilgilendirdiklerini söylediler.

 

Gassan Kuran son ziyaretini Nobel Baharat işletmecisi Metin Bülent Eker’e gerçekleştirirken, Eker’e Türk Bayrağı hediye ederek esnafın yanlarında olduklarını vurguladı. Eker’de ziyaretten dolayı teşekkür ederek gerçekleştirdikleri bu ziyaretler ile sorunlarını birinci ağızdan en yetkili birimlere ulaştırabildiklerini kaydetti.