ARİAD  ziyaretinde İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Muhasip üye Gassan Kuran,  ARİAD Başkanı  Adnan Ağır, yönetim kurulu üyeleri: Emir Horoz,Metin Ağır, Abdulhamit  Şekip  Kirmitçi ve Nevzat Korkmaz yer aldı.

 

ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu tarafından karşılan İTSO yönetiminin ziyaretinde ağırlıklı olarak Arsuz turizmi ve bölgede yaşanan  ekonomik gelişmeler ele alındı.

 

ARİAD Başkanı   Adnan Ağır Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirirken, Hatay’ın yeni ilçe olan ve bölgenin parlayan yıldızı olan Arsuz’da daha iyi hizmet edebilmek için iş adamları ile birlikte kurmuş oldukları dernekte çalışmalar yaptıklarını, dernek olarak bölge ekonomisine değer katacak çalışmalar ile birlikte, sosyal ve kültürel faaliyetlerde de bulunduklarını kaydetti.

 

Başkan Ağır;”Eğitim ve yardımların yanı sıra tarım ve turizm şehri olan Arsuz bölgesinin kalkınması için çalışmalar yapmaktayız. ARİAD olarak sizleri her zaman yanımızda görmenin de onurunu yaşıyoruz” dedi.

 

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz  ARİAD yönetimini ziyaret etmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. ARİAD’a çalışmalarından dolayı başarıları diledi. Arsuz’un Türkiye’nin en önemli tarım ve turizm merkezi olduğuna değinen Yılmaz,tarihi, doğal güzellikleri ve denizi ile önemli bir potansiyele sahip olan Arsuz’un en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.