Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odasına gerçekleştirilen ziyarette, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a, İTSO Meclis Başkanı Okan Belli, yönetim kurulu üyeleri ve Genel sekreteri Figen Gül Dönmez de eşlik etti.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, Bölge ve ülke ekonomisi hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen ziyarette, Başkanı Numan Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleri Kırıkhan ekonomisi ve bölgedeki son gelişmeler hakkında İTSO yönetimine bilgiler verdi. Ziyarette ağırlıklı olarak Suriye Sorunları, Amik Ovası ve Kırıkhan’daki iş adamlarının, çiftçilerin sorunları ele alındı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz Oda olarak Hatay’ın genel sorunları noktasında birlikte hareket etmek gerektiğinin altını çizerek “Bunu birçok platformda gösterdik. İTSO olarak diğer Odalarımız ile birlikte bundan önce olduğu gibi bundan sonrada aynı kararlılıkla hareket edeceğimize inanıyoruz. Hepimizin ortak amacı, bölgemize, ekonomik anlamda değer katmaktır. Bu vesile ile yeni seçilen yönetiminize de başarılar diliyoruz” dedi.  

İTSO yönetimi, Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaşı’nı işyerinde de ziyaret etti.