İYİ Parti İskenderun ilçe Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Atatürk Anıtına saygı çelengi sundu, bugünü anlamlandırmak için caddede kadınlara çiçek takdim etti.

Sabah saatlerinde Atatürk anıt alanına gelen İyi Parti Kadın Kolları ile ilçe teşkilatı burada Atanın manevi huzuruna çelenk sundu.

Anıt alanında Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzurunda bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşını okunduğu törende İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili mesajı İlçe Başkanı Hakan Önfidan tarafından okundu.

İYİ Parti Genel Başkanının mesajında şunlar kaydedildi: “İnsanlığın tüm kazanımlarında öncü rol oynayan, doğuran, koruyan, kollayan, şefkat  gösteren, güzellikler meydana getiren tüm dünya kadınlarının ve fedakâr Türk kadınlarının Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”

Anıt alanındaki törenin ardından İyi Parti İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları üyeleri birlikte kentin işlek caddesi Şehit Pamir’de yürüdü ve işyerlerinde çalışan tüm bayanlara birer karanfil takdim ederek, 8 Mart Dünya Kadınlar Gün’lerini kutladı.