Dörtyol İlçe Jandarma komutanlığı, Öğretmenler günü münasebetiyle sorumluluk bölgesindeki 26 okulu ziyaret ederek öğretmenlere çiçek takdim etti, günlerini kutladı.

 

24 Kasım Öğretmenler günü etkinliğine Dörtyol İlçe Jandarma Komutanlığı'nın uygulaması damgasını vurdu. İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ömer Kabataş ve İlçe Jandarma komutanlığında görevli Personeller 24 Kasım öğretenler günü münasebetiyle sorumluluk bölgelerinde bulunan okulları ziyaret etti.

 

Okulda görevli öğretmenlere çiçek buketi sunan Askeri personeller öğretmenlerin gününü kutladı.

 

İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ömer Kabataş, İlçenin değişik alanlarında kırsal bölgelerinde görev yapan öğretmenleri unutmadıklarını ifade ederek “Hem okullarımıza bir dizi ziyaret gerçekleştirdik, hem de öğretmenlerimiz bu mutlu günlerinde beraber olalım dedik. Sorumluluk bölgemizdeki 26 okulumuzda gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik sayesinde tanımadığımız yeni gelen öğretmenlerimizle de Jandarma personelleri tanışmış oldu" dedi.

 

İlçe Jandarma komutanlığının anlamlı jesti öğretmenler tarafından memnuniyetle karşılanırken, öğretmenler bu özel ve anlamlı günde kendilerine jest yapan jandarmaya teşekkür etti.