İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulunan KOSGEB Girişimcileri Fehime Şahin ve Ömür Aray iş yeri hakkında bilgiler verdi. KOSGEB’in girişimcilere yönelik sağladığı destekler sayesinde iş yerini açmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Fehime Şahin ve Ömür Aray, bu konuda katkı verenlere teşekkür ettiler.

 

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; girişimcilere yönelik eğitim ve destekler devam ettiğini belirterek “Sizin gibi genç girişimcilerinin yeni iş yeri açmaları ve istihdam oluşturarak ekonomiye katkı vermeniz bizleri de mutlu ediyor” dedi.

 

Hatay’ın Arsuz ilçesi Karaağaç Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No 424/B adresinde imalat ve satış yapacakları Sakura Butik Pastanesi açılış için gün sayıyor. Ev Hanımı Fehime Şahin ile eğitimci Ömür Aray KOSGEB’in kadın girişimciler yönelik imkanlarından faydalanarak birlikte yola çıktı. Katkı maddesiz ürünlerle özellikle yaş ve kuru pasta, kek, kurabiye, ekler, Tiramisu gibi el yapımı ürünleri müşterilerinin damak tadına sunacak olan Fehime Şahin ile Ömür Aray ortaklığındaki Sakura Butik Pastanenin açılışı 6 Ekim Cumartesi günü saat 17.00 gerçekleştirilecek.

 

Şahin ve Aray, katkı maddesiz, tam organik kendi üretimleri pasta ve çeşitleri lezzetlerini tatmak isteyen tüm dost ve sevenlerini açılışa davet ettiler.