Kartal ailesinin güzel kızları Melike ile Ayaz aileleri yakışıklı oğlu Muhammed Ayaz, bir ömür boyu birlikteliğe ‘evet’ dedikleri düğün töreniyle, hem kendileri hem de ailelerini mutlu ettiler.

 

Öztaş Enerji Madencilik, inşaat ve Kafe şirketleri ortaklarından Muhammed Ayaz kalbinin prensesi Melike ile İskenderun Ramada Otel’de düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi.  

 

Düğün merasimine genç çiftlerin aileleri, yakınları ve sevenleri yoğun ilgi gösterdi. Düğüne katılanları Tek tek kapıda Karşılayan Öztaş Enerji Madencilik yöneticisi Ahmet Ayaz misafirlerle tek tek ilgilendi. Melike ve Muhammed Ayaz’ın salona girmesiyle başlayan düğün gençlerin dansıyla devam etti.

İskenderun Belediyesi Nikâh memurunun kıydığı nikâhta şahitlerin huzurunda evet diyerek bir ömür boyu bir birlerine sadakatle bağlı kalacaklarını akit altına alan gençler gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans ettiler, konuklarla birlikte doyasıya eğlendiler. 

 

Düğün merasimine gelen tüm davetlilerle tek tek ilgilenen Kartal ile Ayaz ailesi büyükleri herkese mutlu günlerinde yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.