İskenderun’a geldiği günden bu yana birçok esnafı ve vatandaşı ziyaret ederek devletin gerçek yardımseverlik yüzünü gösteren Kaymakam Soytürk, MHP İskenderun Belediye Meclis üyesi Grup Başkan Vekili Diş hekimi Emir Selim Yazar’ı yeni kliniğine konuk oldu.  

 

Diş Hekimi Emir Selim Yazar’ı Şehit Pamir Caddesi’ndeki en son teknolojiyle donatılmış yeni kliniğine ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştiren İskenderun Kaymakam Recep Soytürk halkı ile iç içe zaman geçirerek sorunları, sıkıntılarını dinlemekten mutlu olduğunu dile getirdi.

 

Eşi Seval Kirmit Yazar ile birlikte yeni hizmete açtığı diş kliniğini Kaymakam Soytürk’e gezdiren Diş Hekimi Emir Selim Yazar, Ağız ve diş sağlığı konusunda en son teknolojik donanım destekli her türlü çalışmaların burada rahatlıkla yapıldığını söyledi.

 

Kaymakam Soytürk de çok beğendiği diş kliniğinde bazı önerilerini de diş Hekimi Emir Selim Yazar ile paylaşmayı da ihmal etmedi. MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt’un da hazır bulunduğu, samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, İskenderun’un her alanda nasıl gelişebileceği konusundaki sohbetle geçti.