Karaağaç’ta İbrahim Tufan’ın işletmeciliğini yaptığı Sapphire kır düğün salonda gerçekleştirilen muhteşem düğün merasimine geçmiş dönem Ak Parti Hatay milletvekili Mehmet Soydan Geçmiş Dönem İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek Ak Parti İlçe Başkanı Bestami Bilgili ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Münevver ve Zeynel Abidin Keleş’in güzel kızı Merve ile Müge Adnan Koşar’ın yakışıklı oğlu Ersin bir ömür birliktelik için düzenlenen tören, genç çiftlerin salona girmesiyle başladı.

 

İskenderun Belediyesi Nikah memuru tarafından kıyılan nikahın şahitleri ise 22. Dönem Milletvekili Mehmet Soydan, İskenderun Belediye eski Başkanı Yusuf Civelek, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili, İsmet Yurtsever ve Mustafa Yakşi yaptı.

 

Genç çiftlerin bir birlerine ömür boyu evet dedikleri nikâh sonrasında kısa bir açıklama yapan 22 dönem milletvekili Mehmet Soydan “Bu merasim iki ailenin değerli çocuklarının mutluluklarına mutluk katmıştır. Bu evlilik akti, Zeynel Bey ve Koşar ailesine hayırlı olsun” dedi.

 

Geçen dönem Belediye Başkanı Yusuf Civelek de genç çiftlere çeşitli tavsiyelerde bulunarak “Ülkenize iyi hizmet edin ve çocuklarınızı örf ve adetlerinize göre yaşatın. Ayrıca aranızdaki sorun ve sıkıntıyı kimseyle paylaşmayın, kendiniz çözün” diye konuştu.

 

Gençler ve davetliler düğün sonrasına gönüllerince eğlendiler.