Üzerinde üç yıldır çalıştığını çeşitli karışımları cilde uygulayan Dr. Buket Şenkaya “Uzun süredir çalışmalarım devam ediyordu. Denemelerin, uygulama öncesi ve sonrası görüntülerden sonra piyasaya sürmeye karar verdim. Bu nedenle ‘Buketox’ olarak kendi adımı verdim. İçinde ufak bir botinon toksini var gerisini söylemeyeceğim” dedi.  

İçerisinde vitamin, Hyaluronik asit, mineraller ve çok az miktarda botoks bulunan özel bir karışımda oluşan ilacının etkinlik süresinin üç ay olduğunu belirten Dr. Şenkaya “Yüzde flaş bir parlama, gençlik, gerginlik ve güzellik istiyorsanız, kesinlikle bunu yaptırmalısınız. Uzun süredir emek verdiğim bu çalışmanın etkinlik süresi 3-4 ay, etkisi geçtikten sonra da cildiniz eski haline gelmeyecek cildinizi tedavi de etmiş olacak” diye konuştu.

Paketlerinin de mevut olduğunu, üç ay arayla, kesinlikle yaptırılmasını öneren Dr. Buket Şenkaya “Özellikle düğün sezonu yaklaşıyor. Gençleşmek isteyenler ya da ‘ben bir şey yaptırayım yüzümde belli olmasın, yüzüm yalnızca gençleşsin, güzelleşeyim derseniz eğer’ kesinlikle bunu tavsiye ediyorum. Uzun süredir üzerinde çalışıyordum. Gerçekten artık iddialıyım ‘Buketox’ diyorum. Tabi ki ince kırışıklıkları da açıyor ve yüzün gerilmesini sağlıyor. O yüzden düğün sezonu öncesi bunu piyasaya sürmek istedim ki, buna ihtiyacı olan çok olacak. Özellikle gelinlerimize sesleniyorum düğünden on gün önce, eğer cildinizin parlamasını sıkılaşmasını, ışıl ışıl görünmesini istiyorsanız sizi buraya bekliyorum” şeklinde konuştu.