Başkan Seyfi DingilOkul idarecileri ve öğretmenleri ile birlikte sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle bir araya gelip iyi tatiller diledi. Belediye olarak İskenderun’da birçok sosyal ve kültürel projeyi de hayata geçirdiklerini, geçirmeye de devam edeceklerini söyledi.

 

Başkan Seyfi Dingil,” Sene boyunca büyük gayretlerle eğitim dönemini tamamlayan ve geleceğimiz olan öğrencilerimizi ufakta olsa bir hediyeyle sevindirmek istedik. Belediye olarak her yıl öğrencilere gerek başarıya teşvik gerek ise okuma alışkanlığını kazandırmak amacı ile kitap hediye ediyoruz. Kitap hediyesi kampanyası ile öğrencileri kitap okumaya teşvik ettiğimiz gibi en güzel hediyenin kitap olduğunu vurgulamaya çalışıyoruz. “dedi.

 

Eğitime her zaman destek olduklarını ifade eden Başkan Seyfi Dingil karnelerini alıp tatile giren öğrencilere hediye ettikleri kitapların içeriklerinin öğrencilerin eğlenmesine ve kitap okumayı sevdireceğini  kaydetti.

 

Okul yönetimi ve öğrenciler İskenderun belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür etti.Kitap dağıtımında öğrencilerden yoğun ilgi gören Başkan  öğrencilerin sevinçlerine ortak oldu.