İskenderun Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası’nın KYS Danışmanlıkla ortaklaşa düzenledikleri KOSGEB eğitimi ve hibe krediden faydalanan Serhat Şahin’in sahibi olduğu İSOS İşitme Merkezi törenle hizmete girdi.

 

İskenderun’un genç girişimcilerinden Serhat Şahin Bakkallar ve Bayiler Odası’nın organize ettiği KOSGEB eğitim kurslarına katıldı. Başarıyla tamamladığı ve hazırladığı girişim projesiyle KOSGEB hibe kredi imkânından faydalanarak İSOS İşitme Merkezi’ni Numune Mahallesi Yeni Devlet Hastanesi civarı 566/3 sokak Seküçoğlu Apartmanı kurdu.  

 

Açılış törenine İskenderun Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu, İsos Sağlık A.Ş Kurucu ortağı Ortopedi Doktoru Serhat Göndiken, Eticon Cihazları Bölge Müdürü Hörü Sızla Tütüneker ile kalabalık davetli topluluğu katıldı.

 

İskenderun Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu, Oda olarak düzenledikleri KYS Danışmanlık ile ortaklaşa gerçekleştirilen KOSGEB eğitimlerinin sonuçlarını almanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek “Genç girişimci kardeşimiz Serhat Şahin de bu eğitimlere katılarak tamamlar tamamlamaz, kendi iş yerini açmıştır. Bizler de buna vesile olmaktan çok mutluyuz. Sağlık alanında hizmet verecek olan isos İşitme Merkezi’nin kentte ve genç girişimci kardeşimiz Serhat Şahin’e hayırlı olmasını temenni ediyor, bol kazançlar diliyorum” dedi.    

 

Açılış kurdelesini İSOS İşitme Merkezi sahibi genç girişimci Serhat Şahin İskenderun Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu, İsos Sağlık A.Ş Kurucu ortağı Ortopedi Doktoru Serhat Göndiken, Eticon Cihazları Bölge Müdürü Hörü Sızla Tütüneker birlikte kesti.

 

Merkezi gezen, İSOS İşitme Merkezi’nde yapılabilen işlemler, satışa sunulan cihazlar hakkında bilgiler alan konuklara açılış dolayısıyla çeşitli ikramlarda bulundu.