Yıl boyunca kağıt rölyef başta olmak üzere ahşap boyama, ipek kozası gibi kursları alan kursiyerler,kurs öğretmeni Azize Alay’ın da katıldığı yıl sonu yemeğinde gönüllerince eğlenme imkanı buldu.

 

Beyaz Saray Restoranda gerçekleşen yıl sonu yemeğine katılan kursiyerlere Eğitmen Azize Alay tarafından sertifikaları verildi. Eğitimci Alay; “Keyifli ve verimli bir yıl geçirdik.Kursiyerlerle aramızda müthiş bir bağ oluştu. Emeklerinden dolayı herkese teşekkür ederim “dedi.

 

Kursiyerlerden Figen Avcı, özellikle Karaağaç mahallesinde açılan kursların bölge hanımları için önemli olduğunu ve  kursiyerlerin ilgisinin yoğun olduğunu dile getirdi. Avcı;“Kurslara katılmak benim için inanılmaz bir deneyim oldu.Çok güzel çalışmalar yaptık, Sergimizde çok başarılıydı. Başta hocamıza ve  kurslara katılım gösteren tüm kursiyer arkadaşlara teşekkür ediyorum" diye açıklama yaptı.

 

Birbirinden güzel şarkılarla gönüllerince dans eden  kursiyerler birbirlerine gelecek sene yeniden bir araya gelmenin sözünü de verdi.