E91 Ka rayolu üzerindeki dev alana sahip Mağazaya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde, İstikbal Genel Müdürü Lütfi Beşdok, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü İsmail Kiracı, Türkiye Pazarlama Müdürü Aygün Başak, Türkiye Bayi Yapılandırma Müdürü Oğuzhan Severcan, Ürün Kategori Müdürü Fatih Mehmet Bozkurt ve İstikbal Yapılanma Sorumlusu Cenk Aydemir yer aldı.

 

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan İstikbal Mağazasının sahibi Ali Akçalı’ya iyi dileklerini ileten İstikbal Mobilya yöneticileri ziyaret sırasında showroom’u inceleme imkanı buldular.

 

Dev mağazanın konseptini beğenen İstikbal’in üst düzey yöneticileri Mağaza sahibi Ali Akçalı’ya böyle güzel bir mağazayı İskenderun’a kazandırdıkları için tebrik ettiler.

 

Akçalı ise,toplumun her kesiminden insanların ev eşyası ihtiyacını kendine has model, konfor ve çeşitliliği rahatlıkla bulabildikleri mağazalarını kent halkına kazandırmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek;“İskenderun’umuza yakışır bir mağaza oldu. Bu şehrin insanı olarak hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapacağız. Mağazamız da, markamız da çok güzel, ürün çeşitliliğiyle müşteri memnuniyetiyle her ihtiyaca cevap verebilecek donanıma sahibiz” dedi.