İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ak Parti İlçe Başkanı Bestami Bilgili,Ak Parti Milletvekili adayları, ile birlikte ilçe teşkilatı tarafından Sakarya ve Modern evlerde düzenlenen mahalle iftarında vatandaşlarla  bir araya geldi.

 

İftar öncesi Modern Evler Salı Pazarı kurulan bölgede düzenlenen iftar programında  vatandaşlar bir araya gelerek sohbet eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ramazan ayının  birlik beraberlik ayı olduğunu, Allah’ın izni ile birlik ve beraberliklerinin bozulmayacağını, son yıllarda Türkiye adına çok oyunlar oynandığını, bu oyunları 24 Haziran günü sandıkta bozacaklarını ifade etti.

 

İftar proğramının ikinci durağı Sakarya mahallesinde kurulan iftar proğramı oldu. Burada milletvekili adayları ile durmadan çalıştıklarını söyleyen Başkan Dingil; “Bizim büyüyen İskenderun sevdamız, güçlü Türkiye sevdamız var. Bu anlamda bu seçimlere büyük önem veriyoruz. Allah izin verdikçe aziz milletimize hizmet edeceğiz. İstikrar ve güven kalıcı hale gelecek. Bizim davamız var; 2023, 2053, 2071 hedeflerimiz var ” dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Dingil ve milletvekili adayları vatandaşlarla yakından ilgilenerek, onlarla sohbet etme imkanı buldu. Vatandaşların sorunları hakkında konuşuldu.