İskenderun Terziler Esnafı ve Sanatkarlar Odası olağan genel kurulunu tek liste ile gerçekleştirerek güven tazeleyen Mehmet Ordulu Başkanlığındaki liste göreve seçildi.

 

İskenderun Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği toplantı salonunda gerçekleştirilen İskenderun Terziler Esnafı ve Sanatkarlar Odası olağan genel kurulunda Uğur Fırat başkanlığındaki Divana Erol Akın, Abdulkadir Yardımcıoğlu seçildi.  İskenderun Esnaf Odası Birlik Salonu’nda yapılan kongreye, İskenderun Esnaf Odaları Birlik Başkan Vekili Uğur Fırat, esnaf oda başkanları ve terzi esnafı katıldı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan ve tek listeyle gidilen kongrede mevcut başkan Mehmet Ordulu bir kez daha güven tazeledi.

 

Teşekkür konuşması yapan Başkan Mehmet Ordulu, “Bana güvenip teveccüh gösterdiğiniz ve buraya gelip desteklerinizi esirgemediğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Kongreye tek liste halinde katıldık. Sizler bana güvendiniz ve beni yeniden başkanlığa getirdiniz. Hepinize bir kez daha ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

 

Tek listeyle gidilen seçimlerde güven tazeleyen Mehmet Ordulu Başkanlığındaki İskenderun Terziler Esnafı ve Sanatkarlar Odası yönetiminde şu isimler yer aldı: Abidin Uyan, Musa Boda, Mehmet Kiremitçi, Mehmet Uğurlu, Bülent Berk ve Aydın Çapo.