Arsuz Nardüzü Bölgesinde faaliyet gösteren ISKA Kauçuk Metal Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de çalışan personeller, TOBB MEYBEM yetkililerince fabrika içerisinde sınava tabi tutuldular. İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez ve İTSO Dış Ticaret Memuru Meltem Kartal, Sınavın yapılacağı Fabrikayı ziyaret ederek yetkililerden bilgiler aldılar.

 ISKA Kauçuk Metal Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. den Sezai Boncuk, yönetim kurulu üyesi Nedim Seküçoğlu ve Fabrika yetkilileri ile bir araya gelen İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, alınması gereken Mesleki Yeterlilik Belgesi ile ilgili firma yetkililerine bilgiler verdi. Yeter, işletmelerimiz için hayati önem taşıyan bu uygulamayı İskenderun’da da hayata geçirdiklerini belirterek şunları söyledi:

“ Geçtiğimiz günlerde İskenderun ve çevresinde faaliyet gösteren firmalarımızı ziyaret ederek, Alınması gereken Zorunlu Belgeler ile ilgili firmalarımızı bilgilendirdik ve dönüşlerde olmaya başladı. Burada önemli olan 2019 yılı sonuna kadar yapılan sınavların ücretleri TOBB MEYBEM tarafından geri ödenecek, bu da firmalarımız için bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz”

Ziyarete ötürü memnuniyetini dile getiren ISKA Kauçuk Metal Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.sahibi Sezai Boncuk, İTSO VE TOBB MEYBEM yetkililerine hizmetlerinde dolayı teşekkür etti.