Meydan taraftarlarının meşaleli gövde gösterisi görülmeye değerdi. Günlerdir konuşulan müsabaka centilmenlik içerisinde geçti

 

MAÇIN SONUNDA CENTİLMENLİK ÖRNEĞİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen 34. Erhan Aksay Futbol Turnuvası Körfez Grubunda mücadele eden Barış Salık Meydan Gençlik, her iki yarıda atılan gollerle Özel Palmiye Hastanesi takımını 5-1 mağlup ederek, yarı finalde mücadele etmeye hak kazandı. Hatay Bölgesi hakemlerinden H. Nadir Dörtkaş, Uğur Şahin ile Lütfü Batar'ın yönettiği karşılaşmada Barış Salık Meydan Gençlik Spor'un gollerini Selami Arpaçayır (3) ile Burhan Şimşek (2) atarken, Palmiye Hastanesi Spor'un tek golünü de Mehmet Salih Özer attı.

 

MEYDAN GENÇLİK TARAFTARLARINDAN YOĞUN DESTEK

Barış Salık Meydan Gençlik ile Palmiye Hastanesi arasındaki müsabaka, günlerden beri spor kamuoyunu meşgul ediyordu. Geniş güvenlik önlerini alındığı müsabaka öncesinde, Meydan Gençlik Spor'un cefakar taraftarlarının Meşaleli gövde gösterisi görülmeye değerdi. Son haftaların en fazla seyirci kitlesinin heyecanla izlediği karşılaşmada centilmenlik içerisine geçti. Günlerden beri spor kamuoyunu meşgul eden müsabakanın ardından her iki takım futbolcuları sahanın ortasında bir araya gelerek bir birlerini tebrik etmesi centilmenliği ön plana çıkarttı.
Bu arada Meydan Mahallesi Muhtarı Ramazan Güneş, elde ettikleri başarıdan dolayı, tüm futbolcuları tebrik etti.