2017-2018 Eğitim Öğretim Yılını başarılarla bitiren Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Sosyal, kültürel, sportif alanlarda başarılı bir yılı geride bırakırken mezunlar için de karne gününde mezuniyet programı düzenledi.

 

Bir yıl boyunca her türlü emeği sergileyen değerli meslektaşlarına, okul çalışanlarına, değerli velilere teşekkür eden okul müdürü Ömer Güler Mezun olan öğrencilere başarılı, mutlu sağlıklı bir ömür dileğinde bulundu.

 

Karne günü programında konuşan okul müdürü Ömer Güler eğitimin her yönüyle bir bütün olduğunu, yaşanan zorlukların üstesinden gelmenin insanı mutlu ettiğini gördüklerini belirterek “Bu yıl mezun ettiğimiz öğrenciler için öğretmenimiz Aysel Altınöz, Eray Uraz, Ertan Kurtaran mezuniyet programı düzenlediler. Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu ilk mezun öğrencileri için anlamlı bir program oldu. Yılsonu ağırlıklı başarılı ortalamasına göre dereceye giren öğrencilerimize madalyalarını takdim ettik” dedi.

 

Okul birincisi öğrenci mezuniyet kütüğüne isim çaktığı programda Bayrak devir teslimi de yapıldı, tören diplomalarını almaya hak kazanan öğrenciler keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladılar.