Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun İlçe Kadın Kolları Zeytin Dalı harekatı kapsamında görev yapan kahraman Mehmetçiklere moral ziyareti gerçekleştirdi.

 

MHP Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Demirdöven, İskenderun İlçe Kadın kolları Başkanı Fatma Kaya ile yönetiminden oluşan topluluk Zeytin dalı harekatı sevkiyat merkezi Hatay’ın Hassa ilçesinde konuşlanan ve izin verilebilen noktada Mehmetçikle bir araya geldi.

 

MHP’li İl ve İskenderun İlçe Kadın Kolları Başkan ile üyeleri bir grup Mehmetçikle ayak üstü görüştü, sohbet etti, moral verdi.

 

HİÇBİR İHTİYACIMIZ YOK DUA EDİN YETER…

Zeytin Dalı harekatının sevkiyat merkezlerinden Hatay’ın Hassa ilçesinde Mehmetçikle buluştuklarını belirten MHP İskenderun İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Kaya, “Sınıra yakın noktada Kahramanlarımızı gidip yerlerinde gördük moralleri çok iyi. Bize hiçbir şeye ihtiyaçlarının olmadığını ve sadece duaya ihtiyaçlarının olduğunu söylediler kahramanlarımıza dualarımızı eksik etmeyelim. Askerlerimizin hepinize selamı var. Başta duygu dolu bu programın öncülüğünü yapan İl Kadın Kolları Başkanım Dilek Demirdöven’e, katılım gösteren bütün ilçe kadın kollarına ve eksiksiz katılım sağlayan İskenderun İlçe Kadın kolları yönetimim ile üyelerime çok teşekkür ediyorum” dedi.