Bir süre önce genel kurullarını yaparak yeni yönetimini oluşturan İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik ile yönetimi, MHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

 

MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt ile yönetim kurulu üyelerinin ağırladığı İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik, yönetim kurulundaki arkadaşlarını tanıttı.

 

STK’lar ve Siyasi Partilerin bu tür dostluk ziyaretlerine önem vermeleri gerektiğini düşündüklerinin altını çizen Başkan Cemal Çelik “Toplum, kavga, gürültü değil, dostluk görmek istiyor. Bu nedenle STK’lara, Siyasi Partilere büyük görev düşüyor. Biz dernek olarak ilişkilerimizi hem sıkı hem dostluk içinde tutmak istiyoruz. Üzerimize düşen bir görev olursa seve seve yaparız” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt da “Sözlerinize hak veriyorum. Bu ilişkileri sıkı tutmak gerekiyor. Siz dernek olarak bu konuda güzel bir örnek teşkil ediyorsunuz. Toplumumuz kavgalardan bıktı artık. Yapıcı ilişkiler istiyor. Demokrasilerin gelişmesi de böyle olur. Yeni yönetiminizi kutluyor ve başarılar diliyorum” diye konuştu.