24 Haziran seçimlerinden sonra Ak Parti heyeti ve partililerle kucaklaşarak ilçe teşkilatlarında seçmene, teşkilat üyelerine teşekkür ettiklerini ifade eden Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, "Seçim boyunca, kapı kapı dolaşarak biriktirdikleri oyların sonucunda bu halk, partisini iktidarla yeniden taçlandırdı. Sandıklara sahip çıkan seçmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Allah'a hamdolsun 24 Haziranda meydanlarda söz aldık. Halkımız sözünü tuttu. Bizi mahcup etmedi. Bizi yüzüstü bırakmadı, milletimiz bizi yine iktidar etti” diye konuştu.

 

Büyük bir aile olduklarını, birbirlerine kenetlenerek, büyük bir dava kardeşliğinin mensupları olduğunu dile getiren Özel “Şimdi artık coşkumuzu gayretimizi, enerjimizi, milletimiz için icraatlara hizmetlere kanalize etme zamanıdır” dedi.

 

Kazakistan’dan, Kırgızistan’dan, Mescidi Aksa’dan Arakan’dan, Gazze'den aldıkları duaların şuuru ile de seçimin kazanıldığına vurgu yapan Özel “O mazlumların mağdurların duaları ile Allah'a hamdolsun Türkiye ümmeti ve halkımızı yüzüstü bırakmayacağız inşallah, bu duygu ve düşüncelerle, beraberiz birlikteyiz, bundan sonra da yine birlikte, omuz omuza milletimize hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağız. Bu zaferi taçlandıran emeklerinizden dolayı hepinize şükranlarımı sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah yolumuzu açık dostlarımızı emin eylesin. Allah'a emanet olun diyerek” şeklinde konuştu.