Hatay’ın Dörtyol ilçesinde geleneksel hale getirilen ‘MMK Metalurji bölümler arası Futbol Turnuvası’ grup maçlarının ilki Fairplay çerçevesinde mücadeleci ve keyifli bir ortamda geçen karşılaşmalarla başladı.

 

Hafta sonu Dörtyol Ergeç Kapalı Halı Saha Tesislerinde oynanan futbol turnuvasını izleyen MMK Metalurji CEO’su Denis Kvasov, sporun önemini ifade ederek, çalışanlarının yapacağı her türlü spor aktivitelerini destekleyeceğini söyledi.

 

MMK Metalurji CEO’su Denis Kvasov, Futbol turnuvasının ardından; şirket çalışanları arasında masa tenisi ve voleybol turnuvalarının yeniden düzenlenmesi için süreçlerin başlatılmasını istedi.

 

MMK Metalurji İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü Erdem Aka ‘Birlikteliği ve motivasyonu güçlendirmek, birlikte keyifli zaman geçirmek, güçlü bir takım ruhu oluşturmak için bu ve benzer etkinliklerde bir araya gelmek gerektiğini belirterek hafta sonları devam edecek maçlara çalışanları çağırdı.  

 

MMK çalışanları bu ve buna benzer etkinliklerde bir arada olmanın motivasyonlarını iyi bir şekilde etkilediğini vurgulayarak, MMK Metalurji’de çalışıyor olmanın kendilerini ayrıcalıklı hissettirdiğinin altını çizdi, yönetime ve bu etkinliklerin organize edilmesinde emeği geçen çalışma arkadaşlarına teşekkür ettiler.