Davetliler, yağmur riskine rağmen pistte eğlenerek genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. İskenderun’da makine sektöründe yaptığı atılımlarla dikkatlerini üzerine çeken Form metal Sanayi (FMS) sahibi Şahin Kunt, eğitimini tamamlayan ve işlerin başına geçen makine mühendisi oğlu Kuntay’a muhteşem bir düğün töreni düzenledi.

 

Düğün töreni, İssos Otel’de düzenlenen kır düğününe, İskenderun, Payas ve Dörtyollu sanayici ve işadamları katıldı. Yağmur riskini göze alan davetliler, Emel-Kuntay çiftinin bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Düğün töreni Emel-Kunter’in dansıyla başladı. Mutlulukları gözlerinden okunan genç çift, alkışlar arasında ilk dansı yaptı. Dansın ardından pisti bırakmayan genç çifte sevenleri de katılınca coşku tüm oteli kapladı.

 

Gece geç saatlere kadar süren düğün töreninde Emel-Kunter’in nikahı da kıyıldı. Nikah memurunun sorularına yüksek sesle cevap veren çiftin ‘evet’ cevabı davetlilerin alkışıyla karşılık buldu.  Pisti boş bırakmayan davetliler, hem genç çiftinin mutluluğunu paylaştı hem de gönüllerince eğlenerek unutamayacakları bir gece yaşadılar.

 

Biz de İskenderun ORG Ailesi olarak genç çifti kutlar ömür boyu mutluluklar dileriz.