Sadıkoğlu ailesinin güzel kızları Sinem ile Hatay Büyükşehir belediyesi bünyesinde görev yapan İnşaat Mühendisi Ali Fırat Gürlek’in nikahını Büyükşehir Belediye başkanı Lütfü Savaş kıydı.  

 

İskenderun Savaş Mahallesi Muhtarı Meral Kireççi’nin oğlu Ali Fırat Gürlek, Gülçin ve Mehmet Sadıkoğlu çiftinin güzel kızları Sinem ile yaşamını birleştirdi. Begonvilla’daki kır düğününde genç çiftlerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

 

Nikah merasiminde yaptığı esprililerle geceye renk katan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, bir ömür boyu birlikteliğe ‘evet’ diyen çifte birlikte evlilik cüzdanını teslim etti.  

 

Oğlunun mutlu gününde anne Meral Kireççi Gürlek ise gece boyunca tüm konuklarla yakından ilgilendi, pistte de müziğin ritmine kendini kaptırarak konuklarla birlikte adeta coştu.

 

Düğüne, CHP Hatay eski milletvekilleri Aziz Yazar, Refik Eryılmaz, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin bazı birim çalışanları, her iki ailenin yakınları, aile dostları, İskenderun ve Hatay’ın diğer tanınmış simaları da katıldı.