Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu, (İTSO)İskenderun Ticaret  ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Zaroğlu ve Reyhanlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karaca’dan oluşan bir heyet ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na “Hataylı Firmalarının Bankalar İle Yaşadığı Finansal Sorunları” ile ilgili bilgi verildi.

 

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin bölgedeki ekonomik gelişmeleri ilgili oda başkanlı ile ilgili konuşmak için bir araya geldiklerini belirtti. Çinçin; “Oda Başkanlarımız ile firmalarımızın ve iş adamlarımızın sorunlarını üst mercilere aktarmak için uyum içerisinde çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bölge ekonomisine hızlı ve etkin bir şekilde çözüm üretmek için oda başkanları ile sık sık bir araya gelip istişarede bulunuyoruz”şeklinde açıklama yaptı.

 

Kendilerini kabul ettikleri ve sorunları büyük bir hassasiyet içerisinde dinledikleri için TOBB Başkan’ı Hisarcıklıoğluna teşekkür eden Çinçin,Başkan Hisarcıklıoğluna çalışmalarında başarılar diledi.