Seçkin,1'nci Etap Payasspor Tesisleri ve 2.Dönem Nevşehir kampı, öncelikli hedefleri arasında olduğunu, takımın iskelet kadrosu ile yeni transferlerin hem uyum hem fiziksel adaptasyonlarını sağlamak, futbolcular ile yakından ilgilenerek, onlara  Payas Spor kültürünü aşılamak olduğunu söyledi.

 

1’nci etap sonunda kulüp menfaatleri doğrultusunda bazı sporcular ile yollarını ayırdıklarını belirten Seçkin 23.08.2018 tarihinde 2’nci etap çalışmalarına başladıklarını, takıma katılacak olan yeni sporcular ile teknik taktik ve 2.’nci hazırlık müsabakası ile çalıştıklarını,3’ncü etap çalışmalarında ise hazırlık müsabakalarının oynandığını, futbolcuların eksikliklerini gidermeye çalıştıklarını kaydetti.

 

Mevcut ekonomik şartlar ile kurdukları kadronun hazırlık müsabakalarında sporcuları yönlendirdiklerini , sporcuların başarısının teknik heyeti umutlandırdığını söyleyen Mehmet Seçkin; Öncelikli hedefimiz önce doğru insan, sonra oynatmayı düşündüğümüz oyun içerisine akıl katan ve ne istediğini bilen hedefe ulaşmak  için futbol oynayan, izleyenleri memnun eden sporcu grubu oluşturarak Payas Sporu en güzel şekilde temsil etmektir”şeklinde değerlendirmede bulundu.

 

2. ve 3. Etap kamp dönemleri süresince kulübe he her konuda yardımcı olan kamp organizatörleri Fatih ve Anıl beye, Dinler Otel personeline, Kulüp Müdürü Bülent Erol’a, Bülent Öntemel’e ve bu ortamı sağlayan, desteklerini esirgemeyen Payas Spor Kulüp Başkanı  Oğuzhan Çolak ve yönetime teşekkür eden Seçkin, yeni sezonda kurdukları bu yeni takımın başarılara imza atacağını söyledi.