İskenderun Numune Parkı içerisinde bulunan Red Kit Kafe işletmecisi Selim Oğuz, bir araya geldiği basın mensuplarına meşhur Van Kahvaltısı ikramında bulundu.  

 

Numune Parkı içerisinde Red Kit Kafenin işletmeci Selim Oğuz ve Onur Barış Oğuz, tanıtım yapmak adına Hatay’a gelen Van Kahvaltıları uzmanı Yunus Cener’in tamamı organik ürünlerden oluşan birbirinden farklı lezzetleri basın mensuplarına tattırdı.  

 

Oğuz Kardeşler basın mensuplarının aracılığıyla parktaki değişimi kamuoyu ile paylaşarak şunları söylediler: “Saatlerce yol gitmek şehir dışına kaçmak zorunda değilsiniz. Sevdiklerinizle, eşliniz çocuklarınızla güven içinde gidip oksijen havasını ciğerlerinize çekmeniz mümkün. Park bahçe, yol, kaldırım, çevre düzenlemesi yapılarak çeşitli türlerde ağaç dikim çalışmaları tamamlandı. İçerisinde çeşitli hayvanları da barındıran Red Kit Kafe İskenderun’un betonlaşmış yapılarının ortasında uzun yıllardır atıl durumda bulunan ve adeta uyuşturucu bağımlılarının parkı haline gelen Numune parkı şimdilerde görülmesi ve korunması gereken en iyi yerlerden biri haline geldi…”

 

İşletmeciler Selim Oğuz ve Onur Barış Oğuz ayrıca Numune Redkit aile Nargile ve çay bahçesinin şimdiden birçok ailenin ve vatandaşların uğrak yeri haline geldiğini de ifade ettiler.

 

Oğuz kardeşler, gecenin geç saatlerine kadar Genç bayan ve ailelerin bulunduğu çay bahçesinde Herkesin keyfi yerinde, cıvıl cıvıl kuş seslerinin duyulduğu yemyeşil ağaçların altında günlük streslerini atabileceği bir huzur mekânına dönüştüğünü vurguladılar.