Hatay’ın bazı ilçe belediyeleri ve bazı kamu kurumlarındaki çalışanların bağlı olduğu Hizmet-iş Sendikası 16 Eylül Pazar günü 7. Olağan genel kurulunu İskenderun Ramada Otel’de yapacak.

 

Hizmet İş Sendikası’nın son 18 yıldır tek isimin başkanlığında bugünlere geldiğini, artık bir kan değişimi gerektiğini savulan İskenderun Belediyesi’nde görevli Harita Teknikleri Zeynep Reyhani, “Daha yenilikçi bir anlayışla tüm üyeleri barışçıl ortamda kucaklayacak bir idare yapısı hayata geçirmeyi planlıyorum. Benim gibi düşünen çok sayıda üyelerin olduğuna ve bu doğrultuda beklenenin üzerinde destek bulacağıma inanıyorum” dedi.

 

Hizmet İş Sendikası üyelerine insan ve emek odaklı bir anlayışla hizmet vermek istediğini belirten Zeynep Reyhani, bunun için her türlü özveriyle emekçilerin arasından daha önce aynı çatı altında bireysel mücadele veren isimlerin yönetimde olacağını dile getirdi.

 

Sendikanın İskenderun Şubesi’nde 4 yıldır disiplin kurulu üyesi olan Reyhani “Üyelerimizin çalıştıkları kurumlarda daha huzurlu ve güven ortamında çalışmalarını sağlamak, gelecek kaygısı duymadan evlerine helal kazanç götürmelerini temin etmek, kurumlar ve üyeler arası barış, kardeşlik ikliminde düzeni oturtmak amacıyla üyesi olmaktan gurur duyduğum Hizmet İş Sendikası İskenderun Şube Başkanlığına adayım. Tüm üye ve delegelerimizden destek istiyorum” diye konuştu.

 

Hizmet İş Sendikası İskenderun Şubesi Başkan Adayı Zeynep Reyhani genel kurula kısa bir süre kala il genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürerek delegelerle bir araya geliyor.