5 Ağustos’ta  yapılan Samandağ( Samountain) Motosiklet Festivali’ne katkılarından dolayı  Başkan Nehir’e teşekkür eden Enduro kulüp başkan ve üyeleri, Nehir’e plaket takdim etti.

 

Başkan Nehir ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.Nehir, Samandağ motosiklet festivalinin başarı ile gerçekleştiğini ,festivalin amacının farkındalık oluşturarak motosiklet kullanımında gerekli kurallara uyulması ve gerekli donanımlı kıyafetler ile, kask takmanın önemine değinmek olduğunu vurguladı.

 

HALKIMIZIN HASSASİYET GÖSTERMESİNİ BEKLİYORUZ

Başkan Nehir; “İlçemizin İklimsel, coğrafi koşullarından dolayı motosiklet kullanımı özellikle yaz aylarında artış gösteriyor. Motosiklet gençlerimiz ve aileleri için yaygın kullanılan bir araç haline gelmiştir. Gençlerimizin can güvenliği için trafik kurallarına uymasını, kask ve gerekli ekipmanların takılmasını arzu ediyoruz. Her daim gençlerimizin eğitilmesi noktasında bir duruş sergilemeye devam edeceğiz. Halkımızın bu konuda hassasiyet göstermesini istiyoruz. Herkese teşekkür ediyoruz ”dedi. 

 

Hatay’da ilk kez motosiklet festivalini gerçekleştirdiklerini söyleyen Samandağ Enduro Klüp Başkanı  Mithat Kazan festivalin her aşamasında desteklerini esirgemeyen Samandağ Belediye Başkan’ı Mithat Nehir’e, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı’ya ,Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız’a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Başkan Nehir Samandağda gerçekleştirilen başarılı festivalin ardından Samandağ Enduro Kulübünün Mersin ili Çamlıyayla ilçesinde Motosiklet Festivaline katılacaklarını, kulübün Mersin’den  başarı ile döneceklerine inandığını dile getirdi.