2017-2018 Futbol Sezonu Hatay Süper Amatör Küme Play-OFF karşılaşmasının son haftasında Samandağ Sporu 1-0 yenerek Şampiyon olan İskenderun Belediye Spor Futbolcularına Başkan Dingil, sporun ve sporcunun her zaman yanın da olduklarını dile getirdi

 

Başkan Dingil futbolculara; "Ben umutluyum, inşallah bu takımı da BAL'da en üst sıralara taşıyacağız. Disiplinli bir çalışmayla ve disiplinli bir bütçeyle takımımızı yükselteceğiz. Takımızı bir üst lige çıkarmak için elimizden gelen desteği imkânlar ölçüsünde vereceğiz. Bu konuda İskenderun’un tek yürek olması gerekiyor. Bunu başarabilirsek daha üst lige takımımızı çıkartabiliriz. Şampiyon olan futbolcularımızı tebrik ediyor, bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

 

Kulüp Başkanı Levent Duman , Başkan Dingil’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.   “Zorlu bir mücadelen başarılı bir şekilde çıktık’’ dedi.

Teknik direktör Mehmet Kurt ise, kendilerine verdikleri destekten dolayı Başkan  Dingil'e teşekkür ederek, takımına güvendiğini ve İskenderun Belediyespor'un eski görkemli günlerine döneceğini söyledi.