İskenderun Devlet Hastanesi B Blok’a dün ziyaret gerçekleştiren Şahutoğlu, Başhekim Veysel Yıldırım ile görüştükten sonra katları tek-tek gezerek, meslektaşlarının ve tüm sağlık çalışanlarının günlerini kutlayıp çiçek takdim etti.

 

Adaylık süreci öncesinde Başhekimlik görevini yürüttüğü Palmiye Hastanesini de ziyaret eden Dr. Şahutoğlu, meslektaşları ve çalışma arkadaşlarının da gününü kutladı. Ardında Gelişim Hastanesinde de meslektaşlarıyla bir araya gelen Şahutoğlu, tüm hastane ekibine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

ŞAHUTOĞLU’NDAN BELEDİYE ZİYARETİ

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu 31 Martta halkın vizesini alması halinde başkanlık koltuğuna oturacağı İskenderun Belediyesi çalışanlarıyla da bir araya geldi ve personelle tek-tek tokalaşarak çalışmalarında başarılar diledi.

 

ECZACI TEKNİSYENLERİYLE BULUŞTU…

İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği’ni de ziyaret eden Şahutoğlu, Dernek Başkanı Cemal Çelik, dernek yönetimi ve üyeler tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Samimi karşılamadan ötürü dernek üyelerine teşekkürlerini sunan Şahutoğlu, sivil toplum kuruluşlarına çok önem verdiklerini, İskenderun’u, kentin dinamikleriyle istişare ederek ortak akılla yönetmenin kararlılığında olduklarını yineledi.

 

HEM ZİYARET HEM MUAYENE

Kente ve insanlara Derman sloganıyla yola çıkan CHP’li Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu Modern Evler Mahallesinde ikamet eden ve bir süre önce iş kazası sonrası ölümden dönen Murat Ali Konaç’ı evinde ziyaret etti. Dr. Şahutoğlu ağır bir rahatsızlık geçiren ve tedavisi devam eden Murat Ali Konaç’ı önce muayene edip, sağlık durumuna baktı. Durumunun iyiye gittiğini, acil şifalar dileğini ileten Dr. Şahutoğlu aile bireyleriyle bir süre karşılıklı sohbet ettiler.