İstanbul’da 1995 yılında estetisyenlik üzerinde eğitimler aldıktan sonra deneyim kazanmak için Bağdat Caddesi’nde tecrübe kazanan Semra Göçer, imaj tazeleyerek Zamara ismiyle İskenderun İsmet İnönü (Fener) Caddesi üzerindeki eski Meysun Life’nin yerinde müşterilerinin güzellikle konusundaki taleplerine cevap veriyor.  

 

‘İnsanımız en güzeline layıktır’ sloganıyla kendi alanlarında geniş hizmet çeşitliliğiyle bakımlı insanların ihtiyaçlarına en sağlıklı ve müşteri memnuniyetini önceleyen anlayışı sürdürdüklerini ifade eden Zamara Güzellik Merkezi’nin estetisyen sahibi Semra Göçer “Deneyimli ekibimizle İskenderunluların hizmetindeyiz. Biz Güzellik Merkezi olarak imaj yeniledik, Zamara ismiyle sektörde uzun soluklu, güvenilirliğinden ve ilkelerinden taviz vermeden ilerleyiş yolculuğumuza devam edeceğiz” dedi.

 

Zorlu bir kış ve baharın ardından yazın başında bakımına düşkün insanların da mevsimsel bakımına yönelecekleri bir döneme girdiklerini ifade eden Estetisyen Semra Göçer “Güzelleşmek isteyen bakıma yönelen müşterilerimize biz de bir güzellik yaparak Bayrama özel kampanya düzenledik. Kalıcı Makyaj, kaş kontür, zayıflama lazer epilasyon, cilt bakımı konusunda özellikle güzelliklerine düşkün insanlarımıza Bayrama özel bir kampanya dönemi başlattık. Ayrıca gelin ve damat bakım (VİP) gelin-damat masaj +ozon sauna+ el ve ayak bakımı + Cilde en uygun cilt bakımları+ porselen makyaj gibi kampanyalarımız mevcut. Haftanın bir günü kişiye özel indirimlerimiz de var. Bu özel kampanyalarımızdan faydalanmak isteyen müşterilerimizi Merkezimize bekliyoruz” diye konuştu.