Antakya yolu üzerinde faaliyet gösteren, genç ve dinamik kadrosuyla gelecek vaat eden ASAŞ Plastik A.Ş.’de düzenlenen iftar yemeğine İGC yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı.

 

Onlarca kaz, tavuk, bıldırcın, keklik, Çin tavuğu, ördek, keçi, köpeklerin yer aldığı hayvan türleriyle ASAŞ Plastik A.Ş. Firma bahçesini ‘Hayvanat bahçesi’ne dönüştüren Suat Atasever, hayvan sever öne çıktı.

 

Birbirinden lezzetli yiyeceklerin ‘organik’ ürün olması da Atasever’in sağlıklı gıdaya verdiği önemi gösterdiği iftar yemeği öncesinde Basın mensuplarına mini ‘hayvanat bahçesi’ni gezdirdi.

 

Asaş Plastik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Suat Atasever, yeni projeleri hakkında da bilgi verdiği konuk basın mensuplarına davetine icabet ettikleri için teşekkür etti.

 

Bir arada bulunmaktan mutlu olduklarını ifade ederek her zaman basınla iç içe olduklarını vurgulayan Suat Atasever, “Yemeğimize katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sizinle bir araya gelerek sohbet imkanı bulmak bizleri mutlu ediyor. Hepinizin şimdiden Ramazan Bayramınızı kutlarım” dedi.