Yıldız bayanlar 38 kg'da Elif Hilal Bilgin Hatay birincisi, Yıldız Erkekler 45 kg'da Abdulkadir Orak Hatay birincisi, Yıldız Erkekler 57 kg'da Muhammet Eren Kurt il üçüncülüğünü elde etme başarısını göstererek İskenderun'a büyük gurur yaşattılar.

 

Bu başarılardan dolayı Necip Fazıl Kısakürek 0rtaokulu Müdürü Ömer Güler, Müdür Yardımcısı Gülnur Alkaya ve öğrencileri makamında kabul eden İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu idarecileri ve öğretmenleri tebrik etti.

 

Öğrencileri başarılarından dolayı tek tek kutlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Köseoğlu, kentin adını duyurmada önemli bir başarıya imza attıkları için başarılı sporcuları kutlayarak, çok gurur duyduklarını söyledi.

 

Planlı ve disiplinli çalışmanın bu başarıyı beraberinde getirdiğini belirten Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Müdürü Ömer Güler öğrencileri ile gurur duyduğunu vurgulayarak, velilerine de teşekkür etti. 

 

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu bünyesinde bulunan Taekwando salonunda eğitmen Gülnur Alkaya nezaretinde yoğun bir hazırlık çalışması sonrasında öğrencilerin başarıya ulaştığı da belirtildi.