İskenderun   Ticaret Meslek Lisesi öğretmenlerinden Ahmet Benli, Osman Özay, Şevket Şengül, Ahmet İlikçi, Adem Sönmez, Mustafa Toz, Sami Lök’ün yanı sıra Fırıncılar Odası Başkanı Mahmut Şenöz, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi Sezer Kara,Ticaret Meslek Lisesi Mezunu olan CHP Hatay milletvekili Nermin Yıldırım Kara ve İyi Parti Hatay milletvekili adayı Mehmet Biçer de  iftar  yemeğine katılım gösterdi.

 

Bayırlı Restaurantta düzenlenen iftar yemeğinde Dernek Başkanı Fuat Kaya, meslekte yarım asrı dolduran, Ali Yener ve Hasan Döner’e 50. Yıl şiltlerini yine Ticaret Meslek Lisesi mezunlarından Süleyman Simon Yamanoğlu ve  Perihan Kahraman birlikte takdim etti.

 

İftar yemeğinde  konuşan Ticaret Meslek Lisesinin Müdürlerinden  Mali Müşavir Ali Yener, “Bu gün benim için çok anlamlı ve çok mutluyum, Onurluyum, gururluyum. Sizlerle bir arada olmam benim için çok değerli. Yıllar geçse de dostluklarımız daha da perçinleniyor. Türkiye’nin hiçbir yerinde böyle bir birliktelik yok. Bu birlikteliği sağlayan da Derneğimizin son derece başarılı çalışkan Başkanı Fuat Kaya’dır. Türkiye’nin neresine giderseniz orada bir Ticaret Meslek Lisesi mezunu vardır. Bunları bulup, buluşturan ve bizlerle tanıştıran yine derneğimizin Başkanı Fuat Kaya’dır. Kendisine çok teşekkür ediyorum “ dedi.

 

Davetliler iftar yemeğinin düzenlenmesinde emeği geçen Dernek Başkanı Fuat Kaya ve yönetimine teşekkür ederek böyle bir günde tekrar bir araya gelmenin sevincini yaşadıklarını dile getirdi.