Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü önünde düzenlenen teslim törenine Vali Ömer Faruk Coşkun, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Tosyalı ve emniyet mensupları katıldı.

 

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Tosyalı devlet, millet ve kurumlar dayanışmasının en güzel örneklerinden bir tanesini Osmaniye’de yaşadıklarını belirterek “Ülkemizin, bölgeminiz güvenliği için gece gündüz çalışan emniyet güçlerimize böyle bir katkı sunuyor olmaktan Tosyalı Holding olarak mutluluğumuz ifade etmek isterim. Tüm emniyet birimlerimize bundan sonraki çalışmalarında kolaylıklar, kazası belasız çalışmalar diliyorum” dedi.

 

Tosyalı Holding’in Osmaniye iline hem yatırımlarıyla, hem de sosyal kültürel, eğitim alanında birçok katkısıyla şimdiye kadar çok önemli hizmetler verdiğini ifade eden Vali Ömer Faruk Coşkun “Katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bu motorlarla birlikte motorize ekipler ilimizin asayişinin, vatandaşımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması noktasında hizmetlerimizi daha üst seviye çıkaracak” diye konuştu.

 

Törende okunan duaların ardından Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan motorize Yunus ekipleri tarafından motorlar teslim alınarak devriyeye çıkıldı.