Atasay Kuyumculuk ‘Türkiye’de ilk kez altın çadır günleri’ kampanya etkinliğini İskenderun’da iki şubede gerçekleştiriyor.

 

İskenderun’da 9-12 Kasım tarihleri arasında geçerli ‘Altın Çadır Günleri’ kampanyası Park Forbes Atasay ve Şehit Pamir Caddesinde bulunan iki şubede düzenleniyor. Bu güne kadar Türkiye’de ve İskenderun’da ilk kez gerçekleşecek olan ‘Altın çadır günleri’ için hazırlıklar tamamlandı, her iki şubede müşterileri için tüm altın çeşitleri vitrinde görücüye çıkarıldı.

 

Park Forbes Atasay kuyumculuk işletmecisi Nuriye Fırat, ilk kez böyle bir kampanya Atasay kuyumculuk tarafından İskenderun’da gerçekleştirileceğini ifade ederek “Bu fırsat gerçekten çok büyük bir fırsat, bu güne kadar beğendiğin altını alamadıysanız şimdi bu fırsatları değerlendirmek için 9-12 Kasım tarihleri arasında Atasay mağazalarına bekliyoruz” dedi.

 

Şehir Merkezindeki Atasay Altın Market işletmecisi Mehmet Fırat da bölgede ilk kez böyle bir kampanyanın yapılacağını belirterek altın almak isteyen tüm müşterileri bu kampanyadan faydalanmaya davet etti.