Daha önce de Dörtyol ve Payas Mill Eğitim Müdürlüklerinin düzenlenmiş olduğu satranç turnuvasındaki başarılarının ardından Antakya’da yapılan  “İl İçi Yıldızlar Turnuvasında da il ikinciliğiyle başarılarını pekiştiren Özel Üstün Derece Ortaokulu eğitimin yanı sıra sportif faaliyetlerde de başarılarına imza atmaya devam ediyor.

 

Meriç Başer, Beral Kutlu, Anıl Sezen, Ekrem Çörtük, Enes Yorgun ve Osman Özbaydan oluşan Özel Üstün Derece Ortaokul Satranç Takımı, turnuvadaki başarılarından dolayı okul Müdürü Sunday Mengi de öğrencilerini tek tek kutlandı.

 

Öğrencilerinin her geçen gün farklı alanlarda elde ettiği başarılardan çok memnun olduklarını ifade eden Okul kurucusu Gökhan Kıvrak da öğrencilerinin sadece bir alanda yetişmesinin kendilerini başarılı kılmayacağını belirterek “Başarı demek; Eğitimin yanında çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin beraber yürütülmesidir. Bu yıl tüm öğrenci ve öğretmenlerimizle her alanda başarıyı yakaladık. Bu başarılarımız bizi daha da cesaretlendiriyor. Aldığımız her başarıda çıtamızı yükseltmeyi hedefliyoruz”  şeklinde konuştu.