Vali Ata, İGC ziyaretinde Hatay’da 2 yıllık görev sürecinde  İskenderun 2. OSB, Hassa, Reyhanlı, Erzin Organize Sanayi Bölgeleri, 2 bin 200 derslikli okullar, çeşitli ilçelerdeki hastaneler, belen otobanı ve diğer projelerin görevde bulunduğu zaman içerisinde başladığını ifade etti.

 

Hatay için bu güzel projelerde yer almanın mutluluk ve gurur verdiğini dile getiren Vali Ata, projeleri bitirmenin kısmet olmadığını söyledi.Tüm projelerin tamamlanması ile Hatay’ın daha gelişmiş olacağını vurgulayan Vali Ata, Kamu görevleri yaptığı sıra içerisinde insanlar arasında ayırım yapmadığını, herkese eşit olarak davrandığının altını çizdi.

 

İGC Başkan’ı Veysel cCncık Erdal Ataya ziyaretleri için teşekkür ederek  bölge için yapmış olduğu değerli hizmetler için Hatay halkının kendilerini unutmayacağını dile getirdi. Başkan Cıncık; “Başlattığınız projelerin hizmete açılması haberlerinde mutlaka adınızı zikrederek ahde vefa örneği sergileyeceğiz. Keşke görev süreniz çok daha uzun olsaydı ve bu projeleri tamamlayabilseydiniz. Yolunuz daima açık olsun” şeklinde konuştu.