Vali Ata, Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol ile beraber Fil Filtre A.Ş’yi ziyaret etti.Vali Ata ziyaret sırasında Fil Filtre A.Ş yönetim Kurulu  Başkanı Ökkeş Çirkin’e takdir plaketi verdi. Ökkeş Çirkin’i tebrik ederek Hatay’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Kamu kaynağını sağlayan en önemli faktörün vergi olduğunu belirten Vali Ata;“Ülkede kamu hizmetinin ve kamu yatırımlarının finansmanı açısından en önemli etken, işveren ve mükellef sıfatı taşıyan çok değerli iş insanlarımızın sayesindedir. Kendilerine Hatay'a yaptıkları hizmetler dolayısıyla teşekkür ediyorum.  Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Bununla birlikte vergisini düzenli olarak ödeyen vatandaşlarımıza da bereketli ve bol kazançlar diliyorum "şeklinde konuştu.

 

Fil Fitre A.Ş  Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş Çirkin Vali Ata’nın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ökkeş Çirkin; “Kazançlarımızın ülkemizin kalkınması yolunda katkı sunmasından büyük mutluluk duyduk. Valimizin bizleri ziyareti  onur verici kendilerine teşekkür ediyorum ” dedi.

 

Vali Ata daha sonra Fil Filtre A.Ş’yi gezerek yetkililerden çalışmaları hakkında bilgi aldı.