AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Alaaddin Varol İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i ziyaret etti. Varol AK Parti’nin belediyecilikte marka olduğunu söyledi.

AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, AK Parti İskenderun ilçe Başkanı Ayhan Bodur, meclis üyelerinin de bulunduğu ziyaret başkanlık makamında gerçekleşti.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ilçede yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili Varol’a bilgiler verdi.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Alaaddin Varol “ülke genelinde belediyelerimizi sık sık ziyaret ederek halka hizmet noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz. AK Parti olarak belediyecilikte çığır açmış bir anlayışa sahibiz. Yerel yöneticiliği çok iyi yaparız. Bu konuda iddialıyız. Halka hizmeti en iyi biz yaparız. İskenderun büyük önem verdiğimiz bir bölge. Başkanımızdan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldık. İskenderun geleceği parlak bir şehrimizdir. Çalışmalarında Başkanımıza başarılar diliyoruz. İskenderun’a hizmet noktasında elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız” diye konuştu.