Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, Antakya’da bulunan ve vergisini düzenli ve zamanında ödeyen en eski esnaflarından Masa sandalye imalatçısı Cemal ve Osman Sökerel, Torna ve kaynakçı esnaflarından İzzettin Matkap, Bıçak imalatçısı Derviş Çıkık, Terzi Mustafa Tansu ve 54 yıllık esnaf olan Ayakkabıcı Mustafa Aksoy’u işyerlerinde ziyaret etti. Vergi Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette Erol, göstermiş oldukları vergi hassasiyetlerinden dolayı mükelleflere teşekkür belgesi verdi.  

 

Mükelleflere yaptığı bu anlamı ziyaretle Hatay esnafının gönlüne taht kuran Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol’a Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birlik Başkanı Abdulkadir Teksöz ile oda Başkanları da eşlik etti.

 

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol mükellef ziyaretlerine tüm ilçelerde de devam edeceklerini belirterek vatandaşlara 24 saat kapılarının açık, her türlü sorunlarında da yanlarında olduklarını söyledi.

 

Daha iyi yaşanır güzel refah bir Türkiye için vergi vermenin kutsal olduğunu da sözlerine ekleyen Nazmi Erol “Hatay’da bulunan ve vergi veren tüm vatandaşlarımız vergi bilincinde üst sıralarda, bizlerde onlar için her türlü kolaylığı sağlamak zorundayız.  Ben ve bütün teşkilat çalışanlarımız vatandaşlarımız emrindeyiz” dedi.