İskenderun Özel Palmiye Hastanesi’nin başarılı genel koordinatörü ve eğitimci Seval Kirmit Yazar, kısa süre önce sosyal içerikli ‘Yaşam Parodisi’ adlı ilk kitabı okuyuculardan büyük ilgi görüyor.

 

İlk kitabı ‘Yaşam Parodisi’ ile okur kitlesiyle buluşan Seval Kirmit Yazar, çeşitli etkinliklerle kitabının tanıtımını aralıksız sürdürdüğünü belirterek ilk kitabının Türkiye genelinde tüm D&R’larda ve kitapçıların raflarında yer aldığını söyledi.

 

Kitabın kısa süre önce piyasaya çıkmasına rağmen yayın evinden aldığı bilgiler doğrultusunda satışların iyi gittiğini ifade eden Seval Kirmit Yazar “Bu sonuç beni çok mutlu etti. Biliyorsunuz ki kitabım ‘Yaşam Parodisi’ kitapseverle buluştuğunda İskenderun ve Kahramanmaraş’ta kitap fuarında da tüm yazarların buluştukları imza gününe ben de katıldım.  Fuarda kitapseverlere ‘Yaşam Parodisi’ kitabımı imzaladım. İlgiden çok memnun kaldım, o ortam benim için ayrı bir duyguydu” dedi.

 

Kitapseverlerle 9 Kasım günü İSTE İskenderun Teknik Üniversitesi Kampüsünde açılacak Kitap Fuarında bir kez daha buluşacağını sözlerine ekleyen Seval Kirmit Yazar, kendini ziyarete gelen AnadoluBank Şube Müdürü Keti Açıkgöz ile Ticari Pazarlama Yetkilisi Vasfi Eraslan için birer kitap imzaladı.