Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

MHP İlçe Teşkilatına Ülkücü Ziyareti…

Hatay Ülkü Ocakları İl Başkanı Metin Taşçı ve ilçe ülkü ocakları başkanları Milliyetçi Hareket Partisi’nin güven tazeleyen Turan Bozkurt Başkanlığındaki İskenderun ilçe teşkilatı yeni yönetimine ziyarette bulundu.

 

Ülkü Ocakları İl Başkanı Metin Taşçı, 12. Olağan Genel Kurul ile güven tazeleyen Turan Bozkurt başkanlığındaki yönetim kurulunu tebrik etti.

 

Kongrede göreve gelen MHP ilçe yönetimi Başkan Turan Bokurt nezdinde tebrik ziyaretinde bulundukları ifade eden, Hatay Ülkü Ocakları Başkanı Metin Taşçı, “Bu ülkeyi ayakta tutan birkaç tane değerimiz var. Bunlardan bir tanesi de siyasi arenadaki değeri MHP’dir. Allah hepsinden razı olsun. Rahmetli başbuğumuz bu çerçeveyi çizerken hareketi menzile ulaşması gereken bir uçağa benzetiyor. Ülkücü hareketi gövdesi, Milliyetçi Hareketi ise kanatları olarak benzetiyor. Bu hususta bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalarınız için tebrik ediyor, bundan sonraki çalışmalarında da sizlere başarılar diliyorum” dedi.

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, “Milliyetçi Hareketin can damarı ülkücü hareket ve ülkü gençlerdir. Bizim her zaman canımız ciğerimiz ülkücü gençlerimizdir. Onları başarısı bizim başarımız, bizim başarımız onların başarısı. Biz Ülkücüsüz bir ülke düşünemiyoruz. Bu ülkenin ülkücülere ve ülkücü harekete her zaman ihtiyacı var. Bizler bu vatanımızı canımız pahasına koruyacağız. Ziyaretlerinden dolayı ülkü ocakları başkanlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

 


06.01.2017 18:36:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida