Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Hatay'ta Temizlikte Teknolojik Dönem...

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığına bağlı ekipleri, meydan, bulvar ve caddelerde düzenli temizlik gerçekleştirmek amacıyla çevre dostu 10 adet elektrikli yol süpürme makinesini hizmete sundu.

 

Hatay'ın en büyük sorunlarından biri olan araç park sorunu nedeni ile büyük süpürge araçlarının ulaşamadığı yol ve refüj kenarlarına kolaylıkla ulaşan makinelerle çevre kirliliğine neden olacak tüm unsurlar ortadan kaldırılıyor. Kentte kirliliğe yol açan tüm atıkları temizleyerek yolları ambalaj atıkları, sigara izmariti gibi maddelerden arındıran makineler, Hatay’ın tertemiz bir çevre düzenine kavuşmasına ve yaşanabilir bir kent olmasına yardımcı oluyor.

 

Hatay Büyükşehir Belediyesinin sorumluluk alanlarında temizlik çalışmalarına devam eden ekipler mesai ayrımı gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor. Kaldırımlarda da kolayca kullanılabilen araçlar ile temizlik çalışmaları artık daha hızlı ve etkin bir biçimde gerçekleştiriliyor.

 

ŞARJ EDİLEBİLEN ÇEVRE DOSTU MAKİNELER

Çevre temizliğinde kullanılan makineler elektrikle şarj edilebilen nitelikte olmaları sebebiyle temizlik esnasında herhangi bir çevre kirliliğine yol açmadığı belirdiliyor.


07.01.2017 13:49:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida