Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Çocuk Gelişim Kursiyerlerinden Gösteri

İskenderun Belediyesi bünyesindeki Kültür Müdürlüğü tarafından açılan çocuk gelişimi kurslarında eğitim gören kursiyerler aldıkları eğitimleri pratiğe dönüştürdü.

 

İskenderun Belediyesi Denizciler Kadın Kültür Evinde eğitim gören Çocuk Gelişi kursiyerleri Naciye, Suna, Oktay Tekin anaokulunda anasınıfı öğrencileri ile bir araya geldi. Anasınıfı öğrencilerine çeşitli konularda pratik eğitimler veren kursiyerler daha sonra minik öğrenciler ile hoşça bir vakit geçirdi.

 

Her zaman sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ettiklerini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Toplumun tüm kesimlerine yönelik eğitici ve öğretici kurslar açıyoruz. Verilen eğitimlerde kursiyerlerimiz ilgili konularda almış oldukları eğitimleri pratiğe dönüştürüyor. Bu uygulamalar kursiyerin bilgi ve becerilerinin artmasında önemli bir rol oynuyor. Kurs sonunda kursiyerlere sertifika veriliyor. Böylece toplumda eğitimli bireyler yetişiyor” dedi.

 

HALK EĞİTİM İLE İŞBİRLİĞİ HALİNDEYİZ

İskenderun Halk Eğitim merkezi ile sürekli iletişim hâlinde olduklarını ifade eden Başkan Seyfi Dingil, “Açmış olduğumuz kurslarda eğitimleri halk eğitim merkezinde görevli eğitimciler veriyor. Verilen eğitimler kurs sonunda pratiğe dönüştürülüyor. Kursları başarı ile bitiren kursiyerler çeşitli kurumlarda Çocuk Gelişimi alanında çalışabilmektedirler. Kurslarımız ücretsiz, tüm vatandaşlarımıza açık” diye konuştu.


07.01.2017 17:28:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida