Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Türkmen Köyleri Derneğinden MHP’ye Ziyaret!

İskenderun Türkmen Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Diler ve yönetimi MHP İlçe teşkilatını ziyaret ederek Başkan Turan Bozkurt nezdinde yeni yönetimini kutladı.

 

MHP İskenderun İlçe Teşkilatı gerçekleştirdiği kongrenin ardından yeni yönetime ziyaretler devam ediyor. 12. Genel Kurul ile güven tazeleyen Turan Bozkurt ve ilçe yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletmek için ziyarette bulunduklarını belirten İskenderun Türkmen Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Diler, “Ülkemizin geçmiş olduğu bu zor günlerinde böyle değerli yöneticilerimizin görevlerinde olması bizleri mutlu ediyor. Turan Başkanımız sevdiğimiz, değer verdiğimiz bir insan. Kendilerine ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, “Bizler ülkemizde bir olacağız, beraber olacağız, çünkü bu ülke hepimizin. Türkmeni, Kürdü, Türkü, Alevisi, Sünnisiydi yekvücut olmamız gerekiyor. Olmamız takdirde vatan diye bir şey kalmaz. Bizler bu vatanımızı canımız pahasına koruyacağız. Burada bizleri ziyarete gelen Türkmen Köyleri Dernek Başkanı Ali Diler’e yönetimine ve tüm muhtarlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 


07.01.2017 17:44:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida