Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İKEM Koleji Masa Tenisinde Niğde Yolcusu

        Yıldız Erkeklerde Hatay Şampiyonu olarak ili temsil etmeye hak kazanan Özel İKEM Koleji masa tenisçileri bölge karşılaşmalarının yapılacağı Niğde’ye gidiyor.

 

      13-15 Ocak 2017 tarihlerinde Niğde’de yapılacak olan grup elemelerinde Hatay’ı temsil edecek olan İKEM Koleji Yıldız Erkek Masa Tenisi Takımı çalışmalarını aralıksız devam ediyor.

 

      Hedeflerinin büyük olduğu masa tenisi sporcuları Türkiye şampiyonasına gözlerini diktiklerini söylediler.

 

      İKEM Koleji kurucularından Levent Hakkı Yılmaz Spora ve sporcuya verilen önemin aslında geriye dönüşte ülkenin geleceğine bir yatırım olduğunu düşündüklerini belirterek “Eski bir sporcu olarak İKEM Koleji çatısı altında eğitimdeki başarının tek başına bir anlam ifade etmediğini düşünüyorum. Bunun yanı sıra aynı zamanda sosyal yönü yüksek, kendini ifade edebilen, özgüveni güçlü bireyler yetiştirmesine sanat ve sporun büyük katkısı olduğunun bilincindeyim. Spora ve sporcuya daha büyük destekler vermeye devam edeceğim. Okulumun ve kulübümün çatısı altındaki tüm sporcularımı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Yapılacak olan müsabakalarda da takımlarımın başarıyla dönmelerini ümit ediyorum” diye konuştu.


08.01.2017 15:39:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida